Wyświetl z danego miesiąca:
Wszystkie wydarzenia:

Sesja zdjęciowa

Dodano: poniedziałek, 15 kwietnia 2024 13:52

SESJA FOTOGRAFICZNA

18 kwietnia br. od godz. 9:00 będą wykonywane w przedszkolu pamiątkowe zdjęcia, które nasi wychowankowie otrzymają na zakończenie roku szkolnego.

Dzieci idące do szkoły – tablo (grupowe), zdjęcie indywidualne oraz zdjęcia legitymacyjne.
Dzieci młodsze – zdjęcie grupowe oraz indywidualne.

Poniżej prezentujemy Państwu wzór zdjęć, które mogą być pomocne przy doborze stroju na ten dzień.

Dzieci idące do szkoły – mogą mieć do sesji swoje buty, natomiast dla dzieci młodszych akcesoria – kapelusz, kalosze –  zapewnia fotograf.

Zdjęcia finansowane będą z wpłat dokonywanych na Radę Rodziców.

Jeśli ktoś z Rodziców nie wyraża zgody na wykonywanie zdjęć (grupowych lub indywidualnych) prosimy o zgłoszenie tego wychowawcy grupy bądź dyrektorowi przedszkola.

Wzory zdjęć

Dzieci idące do szkoły:

Dzieci młodsze:

Uwaga – rumień zakaźny

Dodano: wtorek, 26 marca 2024 10:28

Informujemy, że wśród wychowanków naszego Przedszkola pojawiły się przypadki rumienia zakaźnego. Zwracamy się z prośbą do Rodziców o obserwowanie stanu zdrowia swoich dzieci. W przypadku pojawienia się objawów w/w choroby i w trosce o zdrowie innych wychowanków oraz personelu przedszkola należy  pozostawić dziecko w domu do całkowitego wyleczenia.

Kalendarz na marzec

Dodano: poniedziałek, 4 marca 2024 09:41

06.03.2024r.tj.środa o godz.10:30 – przedstawienie teatralne pt.”Przygody Drwala Bartłomieja”
w wykonaniu aktorów teatru Skrzat

20.03.2024r.tj.środa  –  Powitanie Wiosny  –
gry i zabawy o tematyce wiosennej . Dzień ten będzie
kolorem zielonym dlatego prosimy o ubiór dzieci z dominacją tego koloru.

21.03.2024r. tj. czwartek – WARSZTATY WIELKANOCNE podczas których  wykonywane będą ozdoby świąteczne.

22.03.2024r. tj.piątek – godz.9:30
(przeniesione z 8.03.br) multimedialne zajęcia  z astronomii pt.”Przygoda w kosmosie”

27.03.2024r. tj.środawspólnie usiądziemy do Wielkanocnego śniadania.
Tego dnia ubieramy się z dominacją koloru żółtego.

29.03.2024r.tj.WIELKI PIĄTEK-
PRZEDSZKOLE JEST ZAMKNIĘTE

„Blisko telefonu, daleko od dziecka”

Dodano: wtorek, 27 lutego 2024 13:23

Szanowni Rodzice,

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę wystartowała właśnie z kampanią społeczną promującą cyfrową higienę i bezpieczny rozwój dzieci. Kampania „Blisko telefonu – daleko od dziecka” skierowana jest do rodziców dzieci do 6 roku życia i zwraca uwagę na negatywny wpływ korzystania przez rodziców z telefonów w obecności dziecka.

Dzięki kampanii i webinarowi rodzice małych dzieci mają szansę dowiedzieć się:

• dlaczego korzystanie przez rodzica z telefonu przy dziecku ma negatywny wpływ na jego rozwój,
  • dlaczego warto ograniczać czas przy telefonie przy dziecku,
  • jak ograniczać ten czas przy dziecku,
  • jak rozpoznawać, że nadużywa się ekranów przy dziecku.

W związku z tym, że jest to ważny temat, zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zapoznanie się z kampanią.  Dołączamy link do komunikatów na profilach społecznościowych fundacji:

Styczeń w naszym przedszkolu

Dodano: wtorek, 30 stycznia 2024 12:16
Styczeń w naszym przedszkolu był bardzo pracowity. Intensywnie przygotowywaliśmy się do zbliżającej się wielkimi krokami uroczystości- Dnia Babci i Dziadka. Z wielkim zaangażowaniem samodzielnie wykonywalismy upominki, rysowaliśmy portrety i rozmawialiśmy
o naszych rodzinach. Na przedstawienie o Czerwonym Kapturku przybyło mnóstwo gości i wydaje nam się, że wyszło super ♥️. Dziadkowie bili brawa i uśmiech nie schodził im z twarzy☺️.
Nie długo po tym wydarzeniu odbył się bal Karnawałowy. Wszystkie dzieci pięknie się przebrały i szalały w rytm muzyki z animatorem, który raz był piratem
a raz rekinem…. W przerwie czekała na nas pizza i soczki. Pychota !!!!  Zabawa naprawdę była ekstra. Czekamy z niecierpliwością na kolejny bal.
Zdjęcie z tych wydarzeń można zobaczyć w galerii.

Rekrutacja na rok szkolny 2024-2025

Dodano: poniedziałek, 29 stycznia 2024 18:43

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024-2025

Dyrektor Niepublicznego Przedszkole nr 2 w Porąbce
ogłasza rekrutację dzieci do przedszkola  na rok szkolny 2024/2025.

Zapisy (przyjmowanie wniosków) odbywać się będą w terminie
od 12 lutego 2024r. do 23 lutego 2024r.
w biurze dyrektora w godz. 7:30 – 15:30

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz
z wymaganymi załącznikami można pobrać poniżej
lub bezpośrednio z przedszkola.

Uwaga: Zaświadczenie z zakładu pracy/zaświadczenie ze szkoły lub uczelni
zawierające informację o stacjonarnym systemie nauki, wystawione
nie wcześniej niż 30 dni przed datą rozpoczęcia postępowania
rekrutacyjnego. Zaświadczenie zachowuje ważność na cały okres