WYNIKI KONKURSU

Dodano: poniedziałek, 11 maja 2020 16:31

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. Geometryczne cudaki z kosmosu został rozstrzygnięty. Wpłynęło do nas 13 prac konkursowych. Wszystkie były na prawdę przepiękne, dlatego wyłonienie zwycięzców było nie lada wyzwaniem. Komisja w składzie: pani Edytka-przewodnicząca, pani Marzena i pani Klaudia – członkowie powołując się na kryteria zawarte w regulaminie czyli:
-pomysł,
-estetyka wykonania,
-wykorzystanie figur geometrycznych,
– zgodność pracy z tematem

uznała, że

pierwsze miejsce należy do

Julii H. z grupy Pszczółki oraz Liliany O. z grupy KrasnoludkiMiejsce drugie zajmują:

Martyna B. z grupy Krasnoludki i Eliza G. z grupy Sówki

Miejsce trzecie otrzymują:

Kamila J. z grupy Misie i Franek S. z grupy Sówki

Wyróżnienie przyznane zostało:

Wiktorii W. z grupy Sówki

Weronice S. z grupy Misie

Zosi i Helence z grupy Misie

Kubie S. z grupy Misie

Zuzi B. z grupy Sówki

Basi C. z grupy Pszczółki

Wiktorii W. z grupy Pszczółki

Każde dziecko, które wzięło udział w konkursie zostanie nagrodzone. Upominki zostaną wręczone jak tylko wrócimy do przedszkola. Jeżeli taki termin nie będzie podany, wtedy zostanie ustalony dzień w którym można będzie odebrać nagrody z przedszkola osobiście.

Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom za podjęte wyzwanie i gratulujemy zwycięzcom.

Więcej zdjęć prac można zobaczyć w dziale FOTORELACJA.