Dodano: poniedziałek, 10 lutego 2020

Babcia i Dziadek to osoby, które wszystkim, a szczególnie dzieciom kojarzą się z ciepłem, dobrem, miłością.
Jak co roku przedszkolaki zaprosiły dziadków, by pięknym występem wyrazić Im swoją wdzięczność i szacunek.
Dzieci ( pod czujnym okiem nauczycieli ) przygotowały  tym razem przedstawienie Jasełkowe pt. „ Zaginiona owieczka” oraz krótki montaż słowno-muzyczny związany z Dniem Babci i Dziadka.
Występującym towarzyszyły zarówno wielkie emocje jak  i skupienie, by jak najlepiej się zaprezentować, natomiast Gościom  wzruszenie i duma z osiągnięć wnuków. Mali artyści otrzymali zasłużone brawa, a Dziadkowie dużą dawkę miłości i radości. Mamy zadbały by rodzinną, miłą atmosferę uświetnił zgodnie z polską gościnnością słodki poczęstunek, kawa i herbata.

Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć w galerii.