Chmury Chmury Chmury Chmury Chmury Balony Balony Balony

Zakończenie roku przedszkolnego

Dodano: piątek, 12 lipca 2019

Aż trudno uwierzyć, że za nami kolejny rok szkolny. Małe we wrześniu „Misie”, są już całkiem sporymi „Misiami”. „Krasnoludki” dorosły do tego, by po wakacjach rozpocząć „zerówkę”, a „Sówki” by „wyfrunąć” w dalszą drogę szkolnej edukacji.

19. czerwca zebraliśmy się wszyscy razem, by pożegnać najstarszych kolegów, podziękować im za wspólnie spędzone chwile i życzyć wszelkiej pomyślności w szkole. Oprócz pożegnania było powitanie nadchodzącego lata
i wakacji.

Na początku akademii Pani Dyrektor przeanalizowała i podsumowała miniony rok. Następnie „Misie” wierszem
i piosenką w humorystyczny sposób powitały wakacje. Dzięki nim dowiedzieliśmy się, że dziurawy kalosz to niezbyt przemyślany element wakacyjnego ekwipunku.

„Krasnoludki” w typowej atmosferze rodzinnego podenerwowania przed podróżą, wyruszyły nad morze, gdzie w kawiarence spotkały „popijające sok
i zapraszające na lody” lato. Dodatkowo w drugiej części swojego występu, pożegnały kolegów z najstarszej grupy.

„Sówki” zaś, jak na absolwentów przedszkola przystało, zatańczyły pięknego poloneza i podziękowały za naukę i opiekę wszystkim Paniom, a młodszym kolegom za wspólna zabawę.

Na koniec uroczystości otrzymaliśmy z rąk Pani Dyrektor dyplomy, książki, wiatraczki, zaś starszaki dodatkowo dostały piękne pióra, a od „Krasnoludków” – wakacyjne daszki.

Życząc sobie bezpiecznych, słonecznych, udanych wakacji, wróciliśmy do swoich sal.