Wszystkie dzieci nasze są, czyli Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Dodano: środa, 27 czerwca 2018

Dzień Dziecka to święto, na które czeka każde dziecko i to małe i to duże. W naszym przedszkolu czekało na nas tyle niespodzianek. Najpierw pani Dyrektor zaprosiła nas do Figlo Parku do Bielska – Białej. To była świetna zabawa: zjeżdżalnie, baseny z kulkami i gąbkami, tory przeszkód, wspinaczki i wiele innych. Uwielbiamy ruch, zabawę, a to miejsce pozwoliło nam szaleć do woli. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola. Ale to nie było koniec niespodzianek z okazji Dnia Dziecka. Najsłodsza niespodzianka czekała na nas w restauracji „Hortensja” – pyszne lody. To był pięknie udekorowany, ale przede wszystkim smaczny deser. Nasz brzuszki uwielbiają takie smakołyki. Kilka dni później nasze panie zorganizowały Piżama Party. Świetni z nas tancerze, więc zabawa była przednia. Gdyby panie wybierały króla i królową parkietu, miały by nie lada problem. Prócz tańców i szaleństwa czekały nas zadania do wykonania. Walczyliśmy o tytuł „Matematycznego Mistrza”. Jak się okazało każde zadanie to dla nas pestka. Poprawnie rozwiązaliśmy każde z nich, a panie były zaskoczone naszą wiedzą. W nagrodę otrzymaliśmy piękne medale i słodką niespodziankę. Dzień Dziecka jest super!