Wspaniały Gość

Dodano: poniedziałek, 4 grudnia 2017

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowaliśmy się do niego starannie. Każda grupa wykonała bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście królował Mikołaj. Robiliśmy dekoracje, ozdoby, ubraliśmy choinkę, a oprócz tego uczyliśmy się wierszy i piosenek, abyśmy mogli zaprezentować Mikołajowi coś wyjątkowego. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł nas i nie kazał długo na siebie czekać. Tuż po śniadaniu zawitał do naszego Przedszkola. Najpierw obejrzeliśmy bajkę z Jego udziałem, a następnie każdy z nas dostał prezent. A prezenty były wspaniałe. Królowały zabawki, ale również książki, no i przede wszystkim słodycze. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, z pewnością będą wspaniała pamiątką tego spotkania. Będziemy jeszcze długo wspominali ten dzień.