Wizyta Pana Policjanta

Dodano: poniedziałek, 23 września 2019

W trzecim tygodniu września nasze przedszkolaki realizowały temat : „Bezpieczna droga do przedszkola”. W grach
i zabawach poznawały najważniejsze dla nich zasady ruchu drogowego. W piątek w naszym przedszkolu mieliśmy zaszczyt gościć Pana Policjanta. W  czasie spotkania, dzieci mogły poznać jego pracę oraz obejrzeć strój służbowy. Poznały również zasady bezpiecznego poruszania się po drodze jaki zasady bezpieczeństwa w czasie zabaw, wycieczek. Pan Policjant przypomniał dzieciom jak należy zachowywać się w sytuacjach zagrożenia oraz jak skutecznie ich unikać. Na zakończenie spotkania, przedszkolaki miały okazję obejrzeć z bliska radiowóz. Największą atrakcją okazała się możliwość wejścia do środka pojazdu. Przedszkolaki podziękowały gościowi za ciekawą prelekcję i wręczyły mu drobny upominek.

Zdjęcia ze spotkania można zobaczyć w dziale GALERIA.