Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dodano: czwartek, 1 lutego 2018

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to nasz wielki skarb, oni czynią nasze dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Mają dla nas zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce przygotowaliśmy piękne Jasełka, które babcia z dziadkiem mogli obejrzeć w Domu Kultury w Porąbce. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali nasze występy, a  my odważnie i bez tremy reprezentowaliśmy swoje umiejętności. Dopełnieniem tego uroczystego spotkania były słodkie poczęstunki oraz wręczenie samodzielnie przez nas zrobionych prezentów- ramek ze zdjęciem. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości.

Babcia z dziadkiem dziś świętują,
wszystkie dzieci więc pracują
Zetrą kurze w każdym kątku,
przypilnują dziś porządku.
W kuchni błyszczą już talerze,
wnusia babci bluzkę pierze
Wnusio już podaje kapcie,
bardzo Kocha swoja babcię.
Dzisiaj wszystkie smutki precz!
Święto Dziadków ważna rzecz!