Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Kochane Dzieci!

Dodano: środa, 8 kwietnia 2020

Sytuacja ,w której obecnie się znajdujemy spowodowała przeniesienie edukacji przedszkolnej do domów rodzinnych. Nauczanie na odległość, które stało się koniecznością, było i nadal jest dla nas wszystkich wyzwaniem.

Dziękuję wszystkim Rodzicom za podjęcie współpracy z Przedszkolem w zakresie zdalnego nauczania, za realizowanie z dziećmi  proponowanych przez nauczycieli aktywności. Mam świadomość ile trudu wymaga od  Państwa edukacja dzieci szczególnie teraz, kiedy niejednokrotnie  łączycie swoją pracę zawodową z opieką i procesem kształcenia.

Nauczycielom Przedszkola dziękuję za wspieranie Rodziców w organizacji ciekawego, radosnego i poznawczego spędzania czasu przez dzieci poprzez przygotowywanie atrakcyjnych, codziennych zadań edukacyjnych. Dziękuję za trud i zaangażowanie.  Doceniam Wasz wysiłek włożony w opracowanie nowych narzędzi oraz stosowanie zupełnie innych niż dotychczas metod nauczania.

Dzieciom dziękuję za podejmowane działania, chętne wykonywanie zadań przygotowanych przez nauczycieli oraz za radosne dzielenie się swoimi dokonaniami.
Kochane Dzieci, starajcie się być grzeczne, kulturalne, uśmiechnięte i dajcie dobry przykład prawdziwego przedszkolaka.

Dzisiaj poddani jesteśmy trudnej próbie, ale wspólnie przetrwamy ten czas i z nowymi doświadczeniami wkroczymy dumnie do naszego Przedszkola.

A póki co…

#zostanwdomu