Drodzy Rodzice -propozycje dla dzieci

Dodano: wtorek, 24 marca 2020 10:50

DRODZY RODZICE!

Zgodnie z nowymi wytycznymi Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej przedłużone zostaje zamknięcie wszystkich przedszkoli oraz szkół do dnia 10 kwietnia 2020 r.

W związku z koniecznością pozostawienia dzieci w domu  będziemy przedstawiać na stronie internetowej naszego Przedszkola w zakładce Dla Rodziców propozycje różnorodnych zabaw, ćwiczeń i aktywności dla naszych wychowanków z poszczególnych grup wiekowych.

Przygotowane będą też propozycje zabaw i ćwiczeń z języka angielskiego oraz terapii logopedycznej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny ( 33/8106 335 ) w godz. 8:00 -12:00 lub mailowy: nauczycieleprzedszkole2@gmail.com

Życzymy Państwu i naszym wychowankom szybkiego powrotu do normalności
i do Przedszkola.

Dyrekcja, Nauczyciele, Personel Przedszkola.