PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA, Edu-przedszkole

Dodano: środa, 7 października 2020 18:42

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na przedszkolaka odbędzie się tradycyjnie w Dniu Edukacji Narodowej – 14 października (tj. środa). Dzieci rozpoczynające w tym roku edukację przedszkolną, złożą w obecności koleżanek, kolegów i pań uroczyste ślubowanie, po którym staną się członkami przedszkolnej rodzinki. Dzień ten będzie świętem wszystkich przedszkolaków, dlatego prosimy o uroczysty ubiór dzieci (strój galowy).

Edu-przedszkole

Drodzy Rodzice, w celu usprawnienia komunikacji pomiędzy rodzicami i przedszkolem, ponownie uruchamiamy platformę Edu-przedszkole. Na podane adresy mailowe otrzymają Państwo wiadomość z linkiem aktywacyjnym i kodem dostępu. Bardzo prosimy o zalogowanie się na platformę i postępowanie zgodnie z komunikatami.