Pasowanie na PRZEDSZKOLAKA

Dodano: niedziela, 13 października 2019

Ten dzień pozostanie na długo w naszej pamięci. 11. października odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć, że są prawdziwymi przedszkolakami. W uroczystości brały udział wszystkie grupy przedszkolne na czele z małymi „Misiami”.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której wszystkie grupy zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i tańce. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia
z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie zastępca Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego nowo przyjętego dziecka na PRZEDSZKOLAKA.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania, plakietkę oraz kolorową poduszkę.

Cała uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem dla wszystkich dzieci. Przedszkolaki miały okazję spróbować pysznych tortów od Pani Dyrektor.

Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć w dziale GALERIA.