Niesamowity listopd

Dodano: niedziela, 1 grudnia 2019

Miesiąc rozpoczęliśmy uroczystą Akademią z okazji Święta Niepodległości. Zaprezentowaliśmy patriotyczne piosenki i wiersze. Wspólnie zaśpiewaliśmy hymn Polski.

Miłą niespodzianką były odwiedziny nietypowego gościa- pieska o imieniu Amala. Opiekunka Amali   zapoznała nas ze zwyczajami oraz rolą psów w życiu człowieka. Amala świetnie czuła się w naszym przedszkolu, a przedszkolaki dobrze się czuły
w towarzystwie Amali. To był wspaniały dzień.

Bal jesieni- to było szaleństwo! Dzieci tańczyły, śpiewały, brały udział w konkursach . Niezapomniany dzień.

Przyroda i ekologia jest ważna w życiu każdego człowieka. Dlatego też w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty, na których dzieci sadziły rośliny i uczyły się o warunków jakie są potrzebne dla ich wzrostu. A następnie razem
z Fabryką Kreatywności eksperymentowaliśmy, aby lepiej zrozumieć przyczyny i skutki zanieczyszczeń powietrza.

Miesiąc zakończył się cudownymi zabawami z okazji Światowego Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie Misie były najważniejsze. Każdy przedszkolak przyniósł swojego pluszowego ulubieńca. Panie przygotowały specjalne zadania w każdej grupie, oczywiście wszystko w misiowym temacie.

„Muzyczne podróże dookoła świata” to tytuł przedstawienia, które mieliśmy przyjemność oglądać dzięki aktorom
z krakowskiego teatru „Skrzat”. Dzieci świetnie się bawiły! A niektórzy nawet brali udział w spektaklu. To był niesamowity dzień. A kolejny miesiąc pełen wyzwań i zabaw znowu przed nami!