JADŁOSPIS, RADA RODZICÓW

Dodano: środa, 2 września 2020 22:01

Drodzy Rodzice, w związku z koniecznością innej niż dotychczas organizacji pracy w naszym przedszkolu, będziemy umieszczać wszystkie ważne informacje na naszej stronie internetowej. W dziale “Dla Rodziców” pojawiła się zakładka “Jadłospis”, w której będziemy systematycznie zamieszczać jadłospis naszych przedszkolaków oraz zakładka “Rada Rodziców”, w której znajdą Państwo ważne informacje dotyczące m.in. nr konta.

Drodzy Rodzice, ten rok przedszkolny jest dla nas wszystkich wyjątkowy. Cieszymy się, że udało nam się go rozpocząć i znów możemy aktywnie uczestniczyć w edukacji i wychowaniu Państwa dzieci. Życzymy wszystkim spokojnego roku szkolnego, entuzjazmu i zapału do pracy. Mamy nadzieję, że owocna współpraca zostanie uwieńczona wieloma sukcesami oraz uśmiechem Naszych Przedszkolaków.