Informacja o funkcjonowaniu przedszkola

Dodano: piątek, 10 kwietnia 2020

Drodzy Rodzice,

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej do dnia 26 kwietnia br. przedłużona zostaje przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach i przedszkolach.

W związku z powyższym kontynuujemy realizację podstawy programowej w sposób zdalny
z wykorzystaniem platformy edu-przedszkole.

Zapraszamy wszystkich rodziców do korzystania z proponowanych aktywności, które codziennie przygotowują dla dzieci nauczyciele naszego przedszkola.

Poprzez platformę możecie Państwo kierować do nauczycieli , dyrektora wszelkie zapytania, sugestie, dzielić się wątpliwościami i uwagami.

Jestem do Państwa dyspozycji także  poprzez kontakt e-mail ewaprzedszkole2@o2.pl lub telefoniczny 33/8106335, 795592661

Ewa Frosztęga-Walus