Informacja dotycząca dalszego funkcjonowania naszego przedszkola

Dodano: sobota, 25 kwietnia 2020

Szanowni Rodzice,

informuję, że decyzją Ministra Edukacji Narodowej do 24 maja br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach i przedszkolach.

Wobec utrzymującej się wysokiej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 przepisami rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował o podjęciu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa wśród dzieci i młodzieży i ograniczeniu – w terminie od 27 kwietnia do 24 maja 2020 r. – działalności niektórych jednostek systemu oświaty.

W tym okresie realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego w naszym przedszkolu realizowana będzie nadal na odległość ( na dotychczasowych zasadach ) z wykorzystaniem platformy edu-przedszkole.

Ewa Frosztęga-Waluś