Dodano: piątek, 28 grudnia 2018

W dniu 15.11.2018r. z okazji nadchodzącego Dnia Pluszowego Misia odbyły się warsztaty kreatywne pt. „ Zrób Misia” w czasie, których dzieci tworzyły swoją maskotkę „Misia”. Radości i ciężkiej pracy nie było mało. Wszystkie przedszkolaki nawet te najmłodsze z pomocą swoich pań oraz prowadzących warsztaty najpierw wypychali solidnie swoje misie a na koniec mogły je ubrać samodzielnie dobierając akcesoria. Każde dziecko tego dnia wychodziło z przedszkola z szerokim uśmiechem i dumą z własnoręcznie zrobionego Misia.

W następnym tygodniu każda grupa w swojej sali obchodziła Dzień Pluszowego Misia. Na początku dzieci prezentowały swoje misie w paradzie. Nie zabrakło również misiowej gimnastyki, zabaw, tańców ze swoimi misiami. Dzieci chętnie rozwiązywały zagadki o misiach, wykonywały prace plastyczne oraz uczestniczyły w konkursach. W tym tygodniu każdy „Miś” wychodził z przedszkola z zadowoleniem, że mógł spędzić czas ze swoim właścicielem. Pamiętajmy zawsze o dbanie o nasze zabawki i okazywanie im dużo czułości i miłości.