Dodano: poniedziałek, 25 stycznia 2021 06:38

Dziadkowie – królowie – to tytuł jednego z wierszy dla dzieci.
Brzmi on bardzo wymownie i nie ma w tym stwierdzeniu nic z przesady.
Bo, o ile wnuczęta są dla dziadków największymi skarbami, tak babcia
i dziadek są dla wnucząt największym szczęściem. Są królami obdarowującymi je wartościami najważniejszymi i nieocenionymi: bezwarunkowa miłością, życzliwością, dobrocią.

Babciu i Dziadku za Wasze wielkie serca, troskę o nas i za to, że Was mamy, chcemy serdecznie podziękować i złożyć najserdeczniejsze
i najszczersze życzenia – zdrowia, radości, życiowej energii do spełniania marzeń oraz tego, abyście czuli się kochani, ważni i docenieni.

W tym roku nie możemy tradycyjnie ugościć Was w Domu Kultury w Porąbce. Przyjmijcie więc chociaż od swoich wnucząt upominki w postaci krótkich występów online.

Dzieci z grupy „ Sówki” przeniosą Was w czasie w świat, jaki pamiętacie z lat, kiedy dziadziuś poznawał babcię. I to nie przez Internet, jak to obecnie często bywa, ale
w normalnej kolejce do sklepu, w którym zwykle wszystkiego brakowało.

„Krasnoludki” postarają się odpowiedzieć na pytanie, za co dzieci kochają dziadków, zaś „Misie” pięknie zaśpiewają i w imieniu wszystkich przedszkolaków  złożą płynące
z serduszek życzenia.

Kochana Babciu, Kochany Dziadku możecie nas oglądać  ( tu miejsce gdzie można zobaczyć film) . Ufamy, że będą towarzyszyć Wam miłe emocje – wzruszenie, radość i duma.

Mamy też nadzieję, że świat jak najprędzej wróci na normalne tory i pozwoli za rok spotkać się Nam
w sposób tradycyjny. WSZYSTKIEGO DOBREGO .

Przedszkolaki