„CHOCIAŻ ZŁOTO PIĘKNIE ŚWIECI, MAMA KOCHA WSZYSTKIE DZIECI”

Dodano: czwartek, 6 czerwca 2019

Maj w naszym przedszkolu to bardzo pracowity miesiąc. Oprócz wielu atrakcji, które na nas czekały musieliśmy znaleźć czas na przygotowanie przedstawienia dla naszych kochanych Rodziców.

W tym roku postanowiliśmy zaprezentować bajkę pt. „Brzydkie Kaczątko”. Główny bohater szukał swojego miejsca na ziemi, ponieważ w gospodarstwie, w którym przyszedł na świat był wyszydzany i niechciany. Na szczęście dobrze wiemy jak ta bajka się kończy i u nas także „Brzydal” zamienił się w pięknego łabędzia i wrócił do stęsknionych rodziców…rodziców, którzy kochają swoje wszystkie dzieci bez względu na wygląd.

Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw.

Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

„ …Nie patrz na to w jakim kraju,

Jaki kolor dzieci mają

I jak piszą na tablicy!

To naprawdę się nie liczy!

Przecież wszędzie każda mama, każdy tata

Chce tak samo

Żeby dziś na całym świecie

Mogły żyć szczęśliwe dzieci.!…”

Następnego dnia czekała na dzieci super niespodzianka, a mianowicie wyjazd do Figloparku. Tam wszystkie pociechy mogły się wyszaleć do woli. Wracali zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Zdjęcia z tych wydarzeń można zobaczyć w galerii.