Wizyta w szkole podstawowej

Dodano: czwartek, 29 marca 2018

Rok szkolny szybko mija, niektórzy z nas już myślą o wakacjach – zwłaszcza „Skrzaty”. Oni bowiem już we wrześniu rozpoczną nowy etap – naukę w pierwszej klasie.  Pani Dyrektor ze szkoły podstawowej wraz z nauczycielami, zrobiła starszakom miłą niespodziankę i zaprosiła ich na dzień otwarty. Przedszkolaki zwiedzały budynek szkoły: klasy, salę gimnastyczną, świetlicę, bibliotekę i inne pomieszczenia. Odwiedzili też kolegów i koleżanki z pierwszej klasy. Tam zobaczyli jak wyglądają lekcje, jak pracują dzieci. Pierwszoklasiści zorganizowali również kilka zabaw oraz zawody sportowe. Starszaki za aktywny udział w zabawach otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki. W ramach odpoczynku dzieci wysłuchały śmiesznych rymowanek czytanych przez starszych kolegów. To był dzień pełen wrażeń. Teraz „Skrzaty” bez obaw przekroczą we wrześniu próg szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.