Nasze zabawy w przedszkolu

Dodano: środa, 26 września 2018

Mija wrzesień, który w Naszym przedszkolu przebiegał spokojnie i wesoło. Misie były bardzo dzielne. Mimo pierwszych trudnych i płaczliwych dni podczas rozstawania z rodzicami i tęsknoty bardzo szybko zaadoptowały się w przedszkolu. Obecnie na ich twarzach widnieje uśmiech, chętnie uczestniczą w zajęciach oraz zabawach kołowych, co widać na poniższych zdjęciach.  Nowe dzieciaki, które dołączyły do pozostałych grup również nie miały problemu z adaptacją. Czas mija im bardzo przyjemnie, są chłonne wiedzy oraz dobrze się bawią w przedszkolu. Częste zabawy swobodne oraz inicjowane przez nauczyciela są  dla dzieci przyjemne. Codziennie, wesoło i bezpiecznie bawimy się również na placu zabaw oraz chodzimy na spacery obserwując zmieniającą się wokół Nas przyrodę.