Czerwiec pełen atrakcji

Dodano: sobota, 11 czerwca 2016

1 czerwca to dzień, który nalezy do nas, bo ro rzecz jasna Dzień Dziecka. W naszym przedszkolu, mozna powiedzieć, że obchodziliśmy „Tydzień Dziecka”, gdyż świętowaliśmy od poniedziałku do piątku.

Pierwszą niespodzianką był teatrzyk pt.” Królestwo Wesołuszka” przedstzwiony przez aktorów znanego nam teatru „Skrzat” z Krakowa.

Drugą, zabawa taneczna, jakiej jeszcze w przedszkolu nie było czyli „piżama party”. Przebrani w nasze piżamki szalelismy przy dźwiękach muzyki, jaką lubimy. Były też i mini – zumba, konkursy, zagadki oraz pokaz piżamowej mody. W zabawie towarzyszyły nam jaśki – podusie
i pluszaki, które zwykle pomagają nam zasnąć.

Trzecią niespodzianką, chyba najwspanialszą, był wyjazd do Figloparku „Zabawowo” w Bielsku – Białej. Zabawa była przednia, a czas na nią przeznaczony upłynął bardzo szybko. W przerwie zregenerowaliśmy nadwyrężone siły pączkami i soczkami. Wracaliśmy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi.