Domowa izolacja

Dodano: czwartek, 22 kwietnia 2021 13:48

I znów zmuszeni byliśmy zostać na dłużej w domach. Koronawirus nie odpuszcza, a my “walcząc” z nim musieliśmy się izolować. Podobnie, jak w ubiegłym roku o tym czasie, uczyliśmy się zdalnie.
Wiele dzieci, regularnie przy pomocy swoich Rodziców wykonywało proponowane zadania, ćwiczenia, karty pracy, prace plastyczne. Często, dzieci te informowały o swoich osiągnieciach wysyłając swoje prace nauczycielom, czym sprawiały im wielką radość.
Przesłane zdjęcia prac, związanych z określonymi tematami, Panie zamieściły w galerii. Zapraszamy do ich oglądania, a ich twórcom gratulujemy pracowitości, pomysłowości i solidności w wykonywaniu zadań.
Życzymy Rodzicom, by cechy te towarzyszyły dzieciom jak najdłużej i owocowały sukcesami na ścieżce ich edukacji. Dziękujemy przy tym za współpracę i motywowanie swoich pociech do tej niełatwej formy zdobywania wiedzy jaką jest nauka zdalna.